Atatürk
    BAŞARI HİKAYELERİ
Meslek Lisesi Seferber Oldu Denizli'de Kütüphanesiz Okul Kalmayacak

Acıpayam Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi “Kütüphanesiz Okul Kalmayacak” diyerek kolları sıvadı. Denizli’deki 131 okulun kütüphanesini 1 ay gibi kısa bir sürede tamamlayarak teslim etti.

Her eğitim kademesine uygun olacak şekilde kitaplık, çalışma masası, sandalye, silüet kitaplık, satranç masası, tablo, perde, kutu kitaplık tarzında binlerce kütüphane ürününü okullara ulaştı. 

Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan Hanımefendi’nin öncülüğünde sürdürülen "Kütüphanesiz Okul Kalmasın" projesi kapsamında Acıpayam Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencileri ve öğretmenleri, ilimizdeki 131 okula kütüphane kazandırılması için seferber oldu. İl Milli Eğitim Müdürü Sayın Süleyman EKİCİ süreci yakından takip ederek sık sık öğrencilerle biraraya gelip mesleki eğitimin önemine işaret etti. Daha güçlü Türkiye için daha güçlü mesleki eğitimin önemi bir kez daha ortaya çıkmış oldu.

Denizli’nin Acıpayam ilçesinde faaliyet gösteren Acıpayam Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde görevli 2 Mobilya ve İç Mekan Tasarımı alanı öğretmeni ve 42 öğrenci üretim aşamalarında çalıştı.