Atatürk
    BAŞARI HİKAYELERİ
Meslek Lisesi Öğrencileri

Meslek lisesi öğrencileri ailelerimizle buluşuyor projesi kapsamında, Ayşe Doğan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencileri özel eğitim öğrencileri ve aileleri ile buluştu.

"Sağlıklı Öğrenme Yolculuğum" isimli proje etkinliği ile Biga Tevfik Emin Başarır ilkokulunda eğitim gören özel gereksinimli öğrencilerin sağlıklı yeme alışkanlığı kazanmalarını sağlamak adına onlara sağlıklı atıştırmalıklar ikram edildi. Oyun etkinliğiyle eğlenmeleri sağlanarak, öğrencilerin hazırlamış oldukları öz bakım materyalleriyle etkinlikler yapıldı.

Ayşe Doğan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Çocuk Gelişimi, Yiyecek İçecek Hizmetleri, Grafik-Fotoğraf ve Güzellik Hizmetleri Alanının ortak etkinliğinde, velilere sağlıklı yeme alışkanlığı, öz bakım ve oyunla öğrenme adına bilgiler verilirken birlikte etkinlikler gerçekleştirildi. Güzellik Hizmetleri Alanı öğrencileri öğrencilerin saçları ve öz bakımları ile bilgiler verirken, Grafik ve Fotoğraf alanı öğrencileri tarafından fotoğraflanan etkinliğin fotoğrafları aile ve öğrencilere hediye edildi.