Atatürk
    BAŞARI HİKAYELERİ
Üsküdar İMKB Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Anatolian Salon Culinary Competition Etkinliğinde Yılın Altın Şefi ödülünü kazandılar

Üsküdar İMKB Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Yiyecek ve İçecek Hizmetleri Alanı öğrencileri 1. Anatolian Salon Culinary Competition etkinliğinde yarıştılar.


CNR'de Aşçılar ve Gastronomi Derneği (AGADER) tarafından düzenlenen Anatolian Salon Culinary Competitions yarışmasına Üsküdar İMKB Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi-Yiyecek İçecek Hizmetleri 11. ve 12. Sınıf Öğrencilerimiz Pratik Öğrenciler dalında grup ve bireysel kategorilerden yarışmaya katıldılar.


Maharetli ellerini emekle birleştiren öğrencilerimiz birincilik kupası, ikincilik ödüllerini ve Yılın Altın Şefi ödüllerini almaya hak kazandılar. İşçilik, kompozisyon, sunum ve lezzet kriterlerinden alanında uzman şeflerden tam puan alarak başta yiyecek içecek hizmetleri bölümünü, Üsküdar İMKB Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesini ve eğitim camiamızı gururlandıran, yarınlarımızın teminatı gençlerimiz, öğrencilerimizi tebrik eder başarılarının devamını dileriz.